Telega (create telegram bot) (8.x-1.22) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List of users
nn: Liste over brukarar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Users
nn: Brukarar

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Authored on
nn: Skrive

en: Session
nn: Økt
