Telega (create telegram bot) (8.x-1.23) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: List of users
no: Liste over brukere

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Edit
no: Rediger

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Text
no: Tekst

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Users
no: Brukere

en: Add user
no: Legg til bruker

en: Authored on
no: Opprettet

en: Messages
no: Meldinger

en: Session
no: Sesjon

en: Changed
no: Endret

en: Send Message
no: Send melding

en: There are no @label yet.
no: Det er ingen @label enda.
