Telega (create telegram bot) (8.x-1.24) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List of users
ar: قائمة المستخدمين

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Users
ar: المستخدمين

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Messages
ar: الرسائل

en: Session
ar: الجلسة

en: Changed
ar: تم التغير

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
