Telega (create telegram bot) (8.x-1.24) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Users
is: Brúkarar

en: Add user
is: Stovna brúkara

en: Authored on
is: Skrivað tann
