Telega (create telegram bot) (8.x-1.24) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List of users
pl: Lista użytkowników

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Session
pl: Sesja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Chat
pl: Czat

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
