Telega (create telegram bot) (8.x-1.25) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List of users
af: Lys van gebruikers

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Code
af: Kode

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Authored on
af: Geskep op
