Telega (create telegram bot) (8.x-1.25) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List of users
hu: Felhasználók listája

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Code
hu: Kód

en: Users
hu: Felhasználók

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Generic
hu: Általános

en: Session
hu: Munkamenet

en: Changed
hu: Módosítva

en: The description.
hu: A leírás.

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: session
hu: munkamenet

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
