Telega (create telegram bot) (8.x-1.26) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
