Telega (create telegram bot) (8.x-1.30) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Session
az: Sessiya

en: Changed
az: Dəyişdi
