Telega (create telegram bot) (8.x-1.30) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List of users
fi: Käyttäjälista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Code
fi: Koodi

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Messages
fi: Viestit

en: Session
fi: Sessio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Chat
fi: Pikaviestin
