Telega (create telegram bot) (8.x-1.31) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: List of users
pt: Lista de utilizadores

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Login
pt: Entrar

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Text
pt: Texto

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Code
pt: Código

en: Users
pt: Utilizadores

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Authored on
pt: Criado em

en: Messages
pt: Mensagens

en: Generic
pt: Genérico

en: Session
pt: Sessão

en: Changed
pt: Alterado

en: The description.
pt: A descrição.

en: Sessions
pt: Sessões

en: credentials
pt: credenciais

en: There are no @label yet.
pt: Ainda não existe @label.
