Telega (create telegram bot) (8.x-1.34) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник
