Telega (create telegram bot) (8.x-1.34) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List of users
my: အသုံးပြုသူများ စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
