Telega (create telegram bot) (8.x-1.35) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
