Telega (create telegram bot) (8.x-1.35) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
