Telega (create telegram bot) (8.x-1.35) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List of users
lt: Narių sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Code
lt: Kodas

en: Users
lt: Nariai

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: Session
lt: Sesija

en: Changed
lt: Pakeista

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
