Telega (create telegram bot) (8.x-1.37) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Code
bs: Kod

en: Users
bs: Korisnici

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke
