Telega (create telegram bot) (8.x-1.37) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Code
kk: Коды

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар
