Telega (create telegram bot) (8.x-1.37) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
