Telega (create telegram bot) (8.x-1.39) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List of users
hr: Lista korisnika

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Code
hr: Kôd

en: Users
hr: Korisnici

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Messages
hr: Poruke

en: Session
hr: Sesija
