Telega (create telegram bot) (8.x-1.39) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List of users
si: පරිශීලක ලැයිස්තුව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
