Telega (create telegram bot) (8.x-1.41) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Code
be: Код

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Authored on
be: Дата:

en: Session
be: Сесія

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
