Telega (create telegram bot) (8.x-1.41) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Code
bg: Код

en: Users
bg: Потребители

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Authored on
bg: Написано на

en: Messages
bg: Съобщения
