Telega (create telegram bot) (8.x-1.41) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List of users
ml: ഉപയോക്താക്കളുടെ പട്ടിക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
