Telega (create telegram bot) (8.x-1.41) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List of users
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Code
mn: Код

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
