Telegram Media Type (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
