Telegram Media Type (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Add
eu: Gehitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.
