Telegram Media Type (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
