Telegram Media Type (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
