Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Format
ast: Formatu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos
