Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Format
el: Μορφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα
