Telephone Advanced (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Format
be: Фармат

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Pager
be: Гартальнік

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна
