Telephone Advanced (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Format
cs: Formát

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Field types
cs: Typy polí

en: Default country
cs: Výchozí země
