Telephone Advanced (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Format
mr: रचना

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
