Telephone Advanced (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Default country
ta: இயல்பான நாடு
