Telephone Advanced (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང
