Telephone Advanced (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Default country
eo: Apriora lando
