Telephone Advanced (1.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Format
eu: Formatua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea
