Telephone Advanced (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Format
is: Stílsnið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Field types
is: Tegundir svæða
