Telephone Advanced (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
