Telephone Advanced (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Country
pt: País

en: Format
pt: Formato

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Pager
pt: Paginador

en: Emergency
pt: Emergência

en: Default country
pt: País predefinido
