Telephone Advanced (1.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Pager
ro: Paginator

en: Emergency
ro: Urgență

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Default country
ro: Țara implicită
