Telephone Advanced (1.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Format
gl: Formato

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Pager
gl: Paxinador

en: Default country
gl: País predefinido
