Telephone Advanced (1.0.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Format
uk: Формат

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Formatted
uk: Форматований

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Field types
uk: Типи полів

en: Default country
uk: Базова країна

en: National
uk: Національний

en: International
uk: Міжнародні
