Telephone Advanced (1.1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Country
es: País

en: Format
es: Formato

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Mobile
es: Móvil

en: Formatted
es: Formateado

en: Pager
es: Paginador

en: Emergency
es: Emergencia

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Default country
es: País predeterminado
