Telephone Advanced (1.1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Format
he: פורמט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Pager
he: דפדוף

en: Emergency
he: חירום

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל
