Telephone Advanced (1.1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Format
hi: प्रारूप

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Pager
hi: पेजर

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Default country
hi: डिफ़ॉल्ट देश
