Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Link
lt: Nuoroda

en: Format
lt: Formatas

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą
