Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Default country
ta: இயல்பான நாடு
