Telephone Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Link
pt: Ligação

en: Format
pt: Formato

en: Default country
pt: País predefinido

en: Format: @format
pt: Formato: @format

en: Telephone link format settings
pt: Configurações de formato do link de telefone
